Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
Tagasi toodete lehele
Koonuspuks 40mm 25mm €6,18 Sisaldab km
Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.31.40.010 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Lisainfo
  • Infopäring
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    -22%
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400