Näitan 1–12 tulemust 29-st

Rohkem valikuid
-15%
Elektroodid 2,5mmx300mm 2,5kg Keevitusarvikud Elektroodid 2
Sule

Elektroodid 2,5mmx300mm 2,5kg

6,50 5,50
Rutiilsed tselluloosiga kaetud elektroodid. Sobib üldiseks tootmiseks, remondiks ja hoolduseks. Toote omadused Läbimõõt: 2,5 mm Pikkus: 300 mm Madal pritsmete kogus Klassifikatsioon: AWS A5.1: E6013, PN-EN ISO 2560-A: E 38 0 R 11 Keemiline koostis [%]: C 0,08 | Mn 0,5 | Si 0,2 Tehnilised andmed Suurus: 2,5 x 300 mm Tõmbetugevus: 60 000 psi Keevitusvool: vahelduvvoolu või alalisvoolu Katte tüüp: kõrge Titaan-kaalium Keevitusasendid: PA, PB, PC, PD, PE, PF, PG Klassifikatsioon: SFA / AWS A5.1: E6013, EN ISO 2560-A: E 38 0 R 11, ABS 2, CE EN 13479, DNV 2, GL 2, PRS 2, UDT Kaal: 2,5 kg

Inverterkeevitus MIG/MMA Jasic MIG 160C Pro

695,00 529,00
> Uusima põlvkonna MIG inverter kompaktseade > Jasic MIG 160 Compact inverter keevitusseade on varustatud võimsate IGBT komponentidega ning mono PCB-ga tõhususe ja hoolduse parandamiseks. > See kompaktne ja kaasaskantav MIG-keevitus pakub suurepäraseid keevitusomadusi ja pidevalt usaldusväärset jõudlust nii MIG / MAG/FLUX(täidistraat)- kui ka MMA (Elektrood) keevitusprotsesside jaoks. > Keevitusseade on varustatud MIG-keevituspüstoliga, maandustagastiga ja gaasiregulaatoriga. Voolutugevus: 30-160A, Töötsükkel 160A 35%, Pinge 230V Antud keevitusseade on mõeldud nii kaitsegaasi kui ilma gaasita keevitamiseks Jasic MIG 160 on kaasaskantav ja kompaktne keevitusseade Jasici tootevalikus. MIG 160 pakub suurepäraseid keevitusomadusi ja on väga kasutajasõbralik. Ukse siseküljel asub keevitusseadete tabel, mis annab ideaalsed seadistused erinevate traat- ja metallitüüpidega töötamiseks. Üks paljudest funktsioonidest Jasic MIG 160-l on integreeritud põletusjuhtimine. Päästiku vabastamisel traat seiskub, kuid pinge potentsiaal jääb traadile, et see keevituskraatrist välja põletada. Tagasipõlemise juhtimine parandab kraatri kuju ja seega ka keevise välimust. Gaasivaba FLUX pöördpolaarsuse keevitamine on võimalik, vahetades masina esiosa pistikut. Võimalik on gaasi või gaasivaba töö, eriti kasulik välitingimustes keevitamisel. Seadmel on Euro-Põleti ühendus (see tagab kulutõhusad varuosad) ja võimalus soovi korral kasutada oma lemmikpõletit. Tööstuslik traadisöötmisseade toidab traati järjepidevalt ja usaldusväärselt ning komplektis on varurull, mis võimaldab kasutada erinevaid traadi suurusi. Sobib traadi suurusele 0,6 mm - 1,0 mm. Kompaktne Jasic MIG 160 võtab kuni 5 kg traadirulli.

Inverterkeevitus MIG/MMA Jasic MIG 200 Pro

945,00 629,00
> Uusima põlvkonna MIG inverter kompaktseade
> Jasic MIG 200 Compact inverter keevitusseade on varustatud võimsate IGBT komponentidega ning mono PCB-ga tõhususe ja hoolduse parandamiseks.
> See kompaktne ja kaasaskantav MIG-keevitus pakub suurepäraseid keevitusomadusi ja pidevalt usaldusväärset jõudlust nii MIG / MAG/FLUX(täidistraat)- kui ka MMA (Elektrood) -keevitusprotsesside jaoks.
> Keevitusseade on varustatud MIG-keevituspõleti 3m ja maandustagastiga.
Voolutugevus 200A, Töötsükkel 200A 35%, Pinge 230V
Antud keevitusseade on mõeldud nii kaitsegaasi kui ilma gaasita keevitamiseks
Jasic Mig 200 Synergic on kvaliteetne mitmeprotsessiline inverterkeevitus Pro-sarjas. Seade tagab sujuva töö MIG MAG, Lift TIG kui ka MMA keevitusels.
Üks paljudest funktsioonidest Jasic MIG 160-l on integreeritud põletusjuhtimine. Päästiku vabastamisel traat seiskub, kuid pinge potentsiaal jääb traadile, et see keevituskraatrist välja põletada. Tagasipõlemise juhtimine parandab kraatri kuju ja seega ka keevise välimust. Funktsioon 2T / 4T: 2-punkti režiim: pärast põleti päästiku allavajutamist voolab gaas eelvoolu ajaks ja seejärel algab keevitamine. Esialgu süttib kaar materjali puudutades madalal voolul. Vool tõuseb algvooluni ja seejärel suureneb see järk-järgult (vastavalt tõusuajale) etteantud vooluni. Pärast põleti päästiku vabastamist langeb vool järk-järgult (vastavalt langusajale) väärtusele “0” ja keevitamine lõpeb. 4-punkti režiim: pärast põleti päästiku allavajutamist voolab gaas eelvooluni ja seejärel algab keevitamine. Esialgu süttib kaar materjali puudutades, vool tõuseb algvooluni ja seejärel suureneb see järk-järgult (vastavalt tõusuajale) etteantud vooluni. Põleti päästiku saab keevitamise ajal vabastada. Põleti päästikule uuesti alla vajutades langeb vool järk-järgult (vastavalt langusajale) pilootkaare voolule. Pärast põleti päästiku vabastamist langeb vool järk-järgult (vastavalt langusajale) väärtusele “0” ja keevitamine lõpeb. Kuumkäivitussüüde - lihtsam kaare käivitamine MMA-režiimis koos raskesti käivitatavate elektroodide ja pinge kõikumiste automaatse kompenseerimisega. Anti-stick funktsioon - vähendab keevitusvoolu, kui keevisõmbluse ajal tekib lühis Isekohanduv kaarjõu tehnoloogia - säilitab keevitamise ajal optimaalsed kaare tingimused isegi pikkade voolukaablite kasutamisel.
Seadmel on Euro-Põleti ühendus (see tagab kulutõhusad varuosad) ja võimalus soovi korral kasutada oma lemmikpõletit.

Inverterkeevitus MIG/MMA Jasic MIG 350 Pro

2.250,00 1.295,00
> Järjepidevalt usaldusväärne jõudlus nõudlikule kasutajale. > Täiesti uus inverter Jasic MIG 350 Compact on varustatud võimsate IGBT-komponentide, digitaalse A/V-ekraaniga. > MIG-inverter pakub häid keevitusomadusi nõudlike ja korduvate keevitustsüklite jaoks. > Selle kõrgekvaliteedilise kolmefaasilise keevitusseadme voolutugevus on 350 amprit 40% -lise töötsükliga, mis on hea valik tootmistöödel.
> Seadmega on kaasas MIG põleti 3m EURO, Maandus kaabel.
MIG, MAG, MMA kui ka gaasivaba FLUX ja Lift TIG-keevitusprotsesside jaoks. Antud seade tekitab väga stabiilse keevituskaare, millel on minimaalsed pritsmed, mis annab kasutajale võimaluse luua korralikke ja kvaliteetseid keevisõmblusi. Pidevalt reguleeritav pinge ja vool tagavad kontrolli optimaalsete keevitustingimuste saavutamiseks. Üks paljudest Jasic MIG 350 compact funktsioonidest on Burn Back Control, mis tähendab, et päästiku vabastamisel traat seiskub, kuid pinge potentsiaal jääb traadile, et see keevituskraatrist välja põletada. See funktsioon parandab kraatri täitmist ja tagab kvaliteetse keevisõmbluse.
Seadmel on Euro-Põleti ühendus (see tagab kulutõhusad varuosad) ja võimalus soovi korral kasutada oma lemmikpõletit. Elektroodiga keevitamine:
Kuumkäivitussüüde - lihtsam kaare käivitamine MMA-režiimis koos raskesti käivitatavate elektroodide ja pinge kõikumiste automaatse kompenseerimisega. Anti-stick funktsioon - vähendab keevitusvoolu, kui keevisõmbluse ajal tekib lühis Isekohanduv kaarjõu tehnoloogia - säilitab keevitamise ajal optimaalsed kaare tingimused isegi pikkade voolukaablite kasutamisel.

Inverterkeevitus MMA/TIG Jasic Arc 140A Pro

320,00 225,00
> Jasic Arc 140 MMA elektrood ja TIG inverterkeevitus on varustatud uusima IGBT tehnoloogia ja mono PCB-ga, et parandada tõhusust ja hooldust.
> See ühefaasiline inverterkeevitus on äärmiselt kasutajasõbralik ning pakub usaldusväärset ja järjepidevat jõudlust. > Arc 140 pakub ka DC TIG-keevitamise funktsionaalsust, mistõttu on see ideaalne valik garaaži ja töökotta.
> Komplektis on kvaliteetne Tig põleti ja maanduskaabel koos klambriga
> Jasic Pro Arc inverteritel on IGBT invertertehnoloogia, mis võimaldab neid generaatori toitel ohutult kasutada. > Jasic Pro Arc MMA inverter on kompaktne ja kerge masin, mis kaalub vaid 4,7 kg. 140 amprine töötsükkel 35% juures võimaldab kasutada kuni 3,2 mm elektroode. > Jasic-inverteritel on sertifitseeritud ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteem ja tootevalik, mis vastab täielikult CE, RoHS, C-TICK, CSA ja CCC standarditele.
-21%
Inverterkeevitus MMA/TIG Jasic Arc 160A Pro Elektrood keevitusseadmed Elektrood keevitusseadmed
Sule

Inverterkeevitus MMA/TIG Jasic Arc 160A Pro

360,00 285,00
> Jasic Arc 160 MMA elektrod inverterkeevitus on varustatud uusima IGBT tehnoloogia ja mono PCB-ga, et parandada tõhusust ja hooldust.
> See ühefaasiline inverterkeevitus on äärmiselt kasutajasõbralik ning pakub usaldusväärset ja järjepidevat jõudlust. > Arc 160 pakub ka DC TIG-keevitamise funktsionaalsust, mistõttu on see ideaalne valik garaaži ja töökotta.
>Jasic Pro Arc MMA inverter on kompaktne ja kerge masin, mis kaalub vaid 4,7 kg. 160 amprine töötsükkel 35% juures võimaldab kasutada kuni 4,0 mm elektroode.
Seade on hõlpsalt kaarega käivitatav, hõlbustades kasutamist ja tagades minimaalsed pritsmed. Kuumkäivitus on mugav funktsioon, mis suurendab ajutiselt väljundvoolu keevitamise alustamise ajal. See hetkeline võimsuse suurenemine aitab süttida ning käivitab kaare kiirelt ja effektiivselt. Kuumkäivitus tagab suurepärase kaaresüttimise, mis aitab ära hoida elektroodi kleepumist ja seega vältida keevisõmbluse defekte. >Jasic-inverteritel on sertifitseeritud ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteem ja tootevalik, mis vastab täielikult CE, RoHS, C-TICK, CSA ja CCC standarditele.
-18%
Inverterkeevitus MMA/TIG Jasic Arc 180A Pro Elektrood keevitusseadmed Elektrood keevitusseadmed
Sule

Inverterkeevitus MMA/TIG Jasic Arc 180A Pro

360,00 295,00
> Jasic Arc 180 MMA elektrod inverterkeevitus on varustatud uusima IGBT tehnoloogia ja mono PCB-ga, et parandada tõhusust ja hooldust.
> See ühefaasiline inverterkeevitus on äärmiselt kasutajasõbralik ning pakub usaldusväärset ja järjepidevat jõudlust. >Arc 180 pakub ka DC TIG-keevitamise funktsionaalsust, mistõttu on see ideaalne valik garaaži ja töökota.
>Jasic Pro Arc MMA inverter on kompaktne ja kerge masin, mis kaalub vaid 6,4 kg. 180 amprine töötsükkel 35% juures võimaldab kasutada kuni 4,0 mm elektroode.
Seade on hõlpsalt kaarega käivitatav, hõlbustades kasutamist ja tagades minimaalsed pritsmed. Kuumkäivitus on mugav funktsioon, mis suurendab ajutiselt väljundvoolu keevitamise alustamise ajal. See hetkeline võimsuse suurenemine aitab süttida ning käivitab kaare kiirelt ja effektiivselt. Kuumkäivitus tagab suurepärase kaaresüttimise, mis aitab ära hoida elektroodi kleepumist ja seega vältida keevisõmbluse defekte. >Jasic-inverteritel on sertifitseeritud ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteem ja tootevalik, mis vastab täielikult CE, RoHS, C-TICK, CSA ja CCC standarditele.
-15%
Inverterkeevitus MMA/TIG Jasic Arc 200 Pro Elektrood keevitusseadmed Elektrood keevitusseadmed
Sule

Inverterkeevitus MMA/TIG Jasic Arc 200 Pro

395,00 335,00
> Jasic Arc 200 MMA elektrod inverterkeevitus on varustatud uusima IGBT tehnoloogia ja mono PCB-ga, et parandada tõhusust ja hooldust.
> See ühefaasiline inverterkeevitus on äärmiselt kasutajasõbralik ning pakub usaldusväärset ja järjepidevat jõudlust. > Arc 200 pakub ka DC TIG-keevitamise funktsionaalsust, mistõttu on see ideaalne valik garaaži ja töökota."
>Jasic Pro Arc MMA inverter on kompaktne ja kerge masin, mis kaalub vaid 6,5 kg. 200 amprine töötsükkel 25% juures võimaldab kasutada kuni 4,0 mm elektroode.
Seade on hõlpsalt kaarega käivitatav, hõlbustades kasutamist ja tagades minimaalsed pritsmed. Kuumkäivitus on mugav funktsioon, mis suurendab ajutiselt väljundvoolu keevitamise alustamise ajal. See hetkeline võimsuse suurenemine aitab süttida ning käivitab kaare kiirelt ja effektiivselt. Kuumkäivitus tagab suurepärase kaaresüttimise, mis aitab ära hoida elektroodi kleepumist ja seega vältida keevisõmbluse defekte. >Jasic-inverteritel on sertifitseeritud ISO 9001 kvaliteedijuhtimissüsteem ja tootevalik, mis vastab täielikult CE, RoHS, C-TICK, CSA ja CCC standarditele.

Keevitusseade MIG/MAG 220

420,00 329,00
Poolautomaatne MIG/MAG-220 -keevitus on mõeldud terase ja legeerterase keevitamiseks. Seda seadet kasutatakse auto, metalli, pleki- või töökoja töös. Toote omadused: toitepinge 230V ja 400V keevitaja on tänu ratastega varustusele liikuv 4-astmeline keevituspinge reguleerimise vahemik Tehnilised kirjeldused: Toitepinge: 230V / 400V Keevitusvool: 50A - 220A; 18,2 V - 25 V Tühikäigu pinge: kuni 36V Traadi läbimõõt: 0,6 mm - 1,2 mm Isolatsiooni paksus: 0,8 mm - 10 mm Maks. energiatarve: 8,5kVA Toitekaitse: 16A Vooluahela kaitse: IP21 Kaal: 37,0 kg Ohutusklass: H.