Näitan kõiki 3 tulemust

Rohkem valikuid

Inverterkeevitus MIG/MMA Jasic MIG 160C Pro

695,00 529,00
> Uusima põlvkonna MIG inverter kompaktseade > Jasic MIG 160 Compact inverter keevitusseade on varustatud võimsate IGBT komponentidega ning mono PCB-ga tõhususe parandamiseks. > See kompaktne ja kaasaskantav MIG-keevitus pakub häid keevitusomadusi ja pidevalt usaldusväärset jõudlust nii MIG / MAG/FLUX(täidistraat)- kui ka MMA (Elektrood) keevitusprotsesside jaoks. > Keevitusseade on varustatud MIG-keevituspüstoliga, maandustagastiga ja gaasiregulaatoriga. Voolutugevus: 30-160A, Töötsükkel 160A 35%, Pinge 230V Antud keevitusseade on mõeldud nii kaitsegaasi kui ilma gaasita keevitamiseks Ukse siseküljel asub keevitusseadete tabel, mis annab soovitatavad seadistused erinevate keevitusmaterjalide ja metallitüüpidega töötamiseks. Üks paljudest funktsioonidest Jasic MIG 160-l on integreeritud põletusjuhtimine. Päästiku vabastamisel traat seiskub, kuid pinge potentsiaal jääb traadile, et see keevituskraatrist välja põletada. Tagasipõlemise juhtimine parandab kraatri kuju ja seega ka keevise välimust. Gaasivaba FLUX pöördpolaarsuse keevitamine on võimalik, vahetades masina esiosa pistikut. Võimalik on gaasi või gaasivaba töö, eriti kasulik välitingimustes keevitamisel. Seadmel on Euro-Põleti ühendus (see tagab kulutõhusad varuosad) ja võimalus soovi korral kasutada oma lemmikpõletit. Tööstuslik traadisöötmisseade toidab traati järjepidevalt ja usaldusväärselt ning komplektis on varurull, mis võimaldab kasutada erinevaid traadi suurusi. Sobib traadi suurusele 0,6 mm - 1,0 mm. Kompaktne Jasic MIG 160 võtab kuni 5 kg traadirulli.

Inverterkeevitus MIG/MMA Jasic MIG 200 Pro

945,00 629,00
> Uusima põlvkonna MIG inverter kompaktseade
> Jasic MIG 200 Compact inverter keevitusseade on varustatud võimsate IGBT komponentidega ning mono PCB-ga tõhususe ja hoolduse parandamiseks.
> See kompaktne ja kaasaskantav MIG-keevitus pakub häid keevitusomadusi ja pidevalt usaldusväärset jõudlust nii MIG / MAG/FLUX(täidistraat)- kui ka MMA (Elektrood) -keevitusprotsesside jaoks.
> Keevitusseade on varustatud MIG-keevituspõleti 3m ja maandustagastiga.
Voolutugevus 200A, Töötsükkel 200A 35%, Pinge 230V
Antud keevitusseade on mõeldud nii kaitsegaasi kui ilma gaasita keevitamiseks
Jasic Mig 200 Synergic on kvaliteetne mitmeprotsessiline inverterkeevitus Pro-sarjas. Seade tagab sujuva töö MIG MAG, Lift TIG kui ka MMA keevituseks.
Üks paljudest funktsioonidest Jasic MIG 160-l on integreeritud põletusjuhtimine. Päästiku vabastamisel traat seiskub, kuid pinge potentsiaal jääb traadile, et see keevituskraatrist välja põletada. Tagasipõlemise juhtimine parandab kraatri kuju ja seega ka keevise välimust. Funktsioon 2T / 4T: 2-punkti režiim: pärast põleti päästiku allavajutamist voolab gaas eelvoolu ajaks ja seejärel algab keevitamine. Esialgu süttib kaar materjali puudutades madalal voolul. Vool tõuseb algvooluni ja seejärel suureneb see järk-järgult (vastavalt tõusuajale) etteantud vooluni. Pärast põleti päästiku vabastamist langeb vool järk-järgult (vastavalt langusajale) väärtusele “0” ja keevitamine lõpeb. 4-punkti režiim: pärast põleti päästiku allavajutamist voolab gaas eelvooluni ja seejärel algab keevitamine. Esialgu süttib kaar materjali puudutades, vool tõuseb algvooluni ja seejärel suureneb see järk-järgult (vastavalt tõusuajale) etteantud vooluni. Põleti päästiku saab keevitamise ajal vabastada. Põleti päästikule uuesti alla vajutades langeb vool järk-järgult (vastavalt langusajale) pilootkaare voolule. Pärast põleti päästiku vabastamist langeb vool järk-järgult (vastavalt langusajale) väärtusele “0” ja keevitamine lõpeb. Kuumkäivitussüüde - lihtsam kaare käivitamine MMA-režiimis koos raskesti käivitatavate elektroodide ja pinge kõikumiste automaatse kompenseerimisega. Anti-stick funktsioon - vähendab keevitusvoolu, kui keevisõmbluse ajal tekib lühis Isekohanduv kaarjõu tehnoloogia - säilitab keevitamise ajal optimaalsed kaare tingimused isegi pikkade voolukaablite kasutamisel.
Seadmel on Euro-Põleti ühendus (see tagab kulutõhusad varuosad) ja võimalus soovi korral kasutada oma lemmikpõletit.

Inverterkeevitus MIG/MMA Jasic MIG 350 Pro

2.250,00 1.295,00
> Järjepidev jõudlus nõudlikule kasutajale. > Uus inverter Jasic MIG 350 Compact PRO sarjas on varustatud võimsate IGBT-komponentide, digitaalse A/V-ekraaniga. > Selle kõrgekvaliteedilise kolmefaasilise keevitusseadme voolutugevus on 350 amprit 40% -lise töötsükliga, mis on hea valik tootmistöödel ja töökodades.
> Seadmega on kaasas MIG põleti 3m EURO, Maandus kaabel.
MIG, MAG, MMA kui ka gaasivaba FLUX ja Lift TIG-keevitusprotsesside jaoks. Antud seade tekitab väga stabiilse keevituskaare, millel on minimaalsed pritsmed, mis annab kasutajale võimaluse luua korralikke ja kvaliteetseid keevisõmblusi. Pidevalt reguleeritav pinge ja vool tagavad kontrolli optimaalsete keevitustingimuste saavutamiseks. Üks paljudest Jasic MIG 350 compact funktsioonidest on Burn Back Control, mis tähendab, et päästiku vabastamisel traat seiskub, kuid pinge potentsiaal jääb traadile, et see keevituskraatrist välja põletada. See funktsioon parandab kraatri täitmist ja tagab kvaliteetse keevisõmbluse.
Seadmel on Euro-Põleti ühendus (see tagab kulutõhusad varuosad) ja võimalus soovi korral kasutada oma lemmikpõletit. Elektroodiga keevitamine:
Kuumkäivitussüüde - lihtsam kaare käivitamine MMA-režiimis koos raskesti käivitatavate elektroodide ja pinge kõikumiste automaatse kompenseerimisega. Anti-stick funktsioon - vähendab keevitusvoolu, kui keevisõmbluse ajal tekib lühis Isekohanduv kaarjõu tehnoloogia - säilitab keevitamise ajal optimaalsed kaare tingimused isegi pikkade voolukaablite kasutamisel.