Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
Tagasi toodete lehele
Koonuspuks 40mm 25mm €6,18 Sisaldab km
Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.31.40.010 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Lisainfo
  • Infopäring
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 840mm 630mm CJ2F-40/22/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 840mm 630mm CJ2F-40/22/630
    Hüdrosilinder 850mm: 640mm komplekt Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 850mm: 640mm komplekt
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit Hüdrosilindrid
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit