Hüdrosilinder CJ2F-80/45 /240 P:460 Hüdrosilindrid rotatsiooni klapiga Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hüdrosilinder 250mm 100mm CJ2F-40/25/100 €115,92 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder CJ2F-80/45 /240 P:460
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
Pikkus 460mm, Käik 240mm
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder, UGA CJ2F 80/45 / 240L 460 L U35W kaasas reguleerklapp CYM
    Lisa korvi
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga
    Hüdrosilinder 663mm  320mm CJ2F-80/45/320 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320
    -18%
    Hüdrosilinder 663mm  320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi  CYM-Tüüp turvaluku Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi CYM-Tüüp turvaluku
    Silindri töökäik: 320 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda paksus: 45 mm Torupoolne pea: tihvt 40mm Kolvivarda poolne pea: keeratav,
    Hüdrosilinder 563mm  220mm CJ2F-80/45/220 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 563mm 220mm CJ2F-80/45/220
    -4%
    Teleskoop Hüdrosilinder kallurile D47 Käik: 1300mm Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Teleskoop Hüdrosilinder kallurile D47 Käik: 1300mm
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga
    Keevitatav pesa 52mm läbimõõduga Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Keevitatav pesa 52mm läbimõõduga
    Hüdrosilinder 543mm-200mm CJ2F-80/45/200 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 543mm-200mm CJ2F-80/45/200
    TeleskoopHüdrosilinder haagise 984mm + Keevitatav pesa Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    TeleskoopHüdrosilinder haagise 984mm + Keevitatav pesa
    Vedrusplint 4mm Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Vedrusplint 4mm
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V