Hüdrosilinder pikkus: 910mm 630mm CJF-63/36/630 63/36 Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid Hüdrosilinder pikkus: 910mm 630mm CJF-63/36/630
Hüdrosilinder pikkus: 780mm 500mm CJF-63/36/500 €175,54 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder + Kronsteinid 350mm 90mm komplekt €160,70 Sisaldab km
Hüdrosilinder pikkus: 910mm 630mm CJF-63/36/630
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Lisainfo
  • Infopäring
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder ühepoolne pikkus: 1500mm  630mm CJF 63/36/630 U25W 63/36 Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder ühepoolne pikkus: 1500mm 630mm CJF 63/36/630 U25W