Hüdrosilinder pikkus: 1182mm Käik: 900mm CJF-63/36/900 63/36 Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid 63/36 Hüdrosilindrid Hüdrosilinder pikkus: 1182mm Käik: 900mm CJF-63/36/900
Hüdrosilinder pikkus: 780mm 500mm CJF-63/36/500 €175,54 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder + Kronsteinid 350mm 90mm komplekt €160,70 Sisaldab km
Hüdrosilinder pikkus: 1182mm Käik: 900mm CJF-63/36/900
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    Vedrusplint 4mm Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Vedrusplint 4mm
    Lisa korvi
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga