Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-63/36/630 U35 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-63/36/630 U35
Tagasi toodete lehele
Koonuspuks 40mm 25mm €6,18 Sisaldab km
Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-63/36/630 U35
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.31.20.021 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Lisainfo
  • Infopäring
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    -22%
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm
    Lisa korvi
    2×130 Hüdrosilinder Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    2×130 Hüdrosilinder
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 100/50/200mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/200mm
    Kolvivarda Ø A (mm): 50 Silindri sise-Ø B (mm): 100 Käik C (mm): 200 Töörõhk max (bar): 250
    Hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm
    Tunnustatud ettevõtte Hydrosila tugevdatud MTZ Belarus C-100 tõsteajam.Silindri läbimõõt: 100 mm, kolvivarda läbimõõt: 40 mm, kolvivarda käik: 200 mm, tihvtide
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200
    Käik: 200mm Kolb/vars/käik 40/22/200 Silindri silma diameeter: 25mm
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W
    Kahepoolne silinder käigupikkusega 350mm, kolvi siseläbimõõt 50mm, kolvivarda läbimõõt 28mm.Isereguleeruvatel laagritel pead, tihvtide läbimõõt 30mm.
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CN-50/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CN-50/630
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300
    Käik: 300mm Pikkus kinnises asendis: 510mm Silma läbimõõt: 25mm Sisekeermed: M16x1.5 Silindri vars 22mm Silindri kolb: 40mm
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V