Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.31.00.027.3 Kategooria: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Infopäring
Kirjeldus
Kahepoolne silinder käigupikkusega 350mm, kolvi siseläbimõõt 50mm, kolvivarda läbimõõt 28mm.
Isereguleeruvatel laagritel pead, tihvtide läbimõõt 30mm.
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200
    Käik: 200mm Kolb/vars/käik 40/22/200 Silindri silma diameeter: 25mm
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder pikkus suletuna: 1700mm | Käik: 1020mm CJ2F-50/32/1020 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus suletuna: 1700mm | Käik: 1020mm CJ2F-50/32/1020
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 200mm universaalne Roolivõimu Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 200mm universaalne Roolivõimu
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit Hüdrosilindrid
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CN-50/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CN-50/630
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 510mm, Käik: 300mm CJ2F 40/22/300
    Käik: 300mm Pikkus kinnises asendis: 510mm Silma läbimõõt: 25mm Sisekeermed: M16x1.5 Silindri vars 22mm Silindri kolb: 40mm