Hüdrosilinder 1180mm, Käik: 900mm CJ2F-50/28/900 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilinder 1180mm, Käik: 900mm CJ2F-50/28/900
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 1180mm, Käik: 900mm CJ2F-50/28/900
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
Välisläbimõõt: 60mm
Kolvi siseläbimõõt: 50mm
Kolvivarda (varda) läbimõõt: 28mm
Silmade läbimõõt: 25 mm
Kolvivarda käik (tööliikumine): 900mm
Mõõdetuna aukude tsentrist: 1180mm
Ühenduste sisekeermed: M16x1,5
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga
    Lisa korvi
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga