Esileht Hüdraulika Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17 Hüdraulika
Tagasi toodete lehele
Teleskoop Hüdrosilinder haagise D47 D50 1320mm €834,60 Sisaldab km
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Tellimisel 5-14p
Kategooria: Hüdraulika
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Infopäring
Kirjeldus
Positsioon Väärtus
Suurus 6 NG6 / CETOP 3
Spool 03C Open center, 4/3
Pinge 12 12V DC
Pistik X1 LED-iga
Infopäring
    Seotud tooted
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + flants Hüdraulika PTO kordistajad ja reduktorid
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + flants
    Lisa korvi
    Hüdroaku 2×1,4L, Rõhk: 30/70 bar, Sulgklapiga solenoid 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×1,4L, Rõhk: 30/70 bar, Sulgklapiga solenoid 12V
    Lisa korvi
    Võll Dosaator Belarus MTZ 80 82 Hüdraulika Hüdraulika
    Võll Dosaator Belarus MTZ 80 82
    Haakekuul 64×37 3/3 kategooria Hüdraulika Haakeraua tarvikud
    Haakekuul 64×37 3/3 kategooria
    Hüdrauliline klapi vooluregulaator RP1610218 max vooluhulk: 80L/min nimirõhk: 160bar. Hüdraulika
    Hüdrauliline klapi vooluregulaator RP1610218 max vooluhulk: 80L/min nimirõhk: 160bar.
    Haakekuul 64×37 konks III kategooria Hüdraulika Eurokinnitused
    Haakekuul 64×37 konks III kategooria
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + kronstein Hüdraulika PTO kordistajad ja reduktorid
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + kronstein
    Porte hingede ja klambrite komplekt Hüdraulika Haagiste tarvikud
    Porte hingede ja klambrite komplekt
    Hüdrosilinder 743mm  200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40 Hüdraulika Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 743mm 200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40
    KIIRLIITMIKUD hüdraulilised komplekt Kolme sektsiooniga BSP 1/2 “ Hüdraulika Hüdraulika tarvikud
    KIIRLIITMIKUD hüdraulilised komplekt Kolme sektsiooniga BSP 1/2 “
    Hüdroaku 2×0.5L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.5L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    Juhtmeta raadiojuhtimine 2 nuppu generaatori toiteallika jaoks Hüdraulika
    Juhtmeta raadiojuhtimine 2 nuppu generaatori toiteallika jaoks
    Raadiokomplekt, mis koosneb kaugjuhtimispuldist ja vastuvõtjast.Võimaldab hüdraulilise jõuseadme (agregaadi) juhtmevaba juhtimist.Sobib ideaalselt meie pakkumise 12V ja 24V toiteallikatega.
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V