Esileht Hüdraulika Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17 Hüdraulika
Tagasi toodete lehele
Teleskoop Hüdrosilinder haagise D47 D50 1320mm €834,60 Sisaldab km
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Tellimisel 5-14p
Kategooria: Hüdraulika
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Infopäring
Kirjeldus
Positsioon Väärtus
Suurus 6 NG6 / CETOP 3
Spool 03C Open center, 4/3
Pinge 12 12V DC
Pistik X1 LED-iga
Infopäring
    Seotud tooted
    Klamber 110 mm Hüdraulika Istmed ja traktori toolid
    Klamber 110 mm
    Lisa korvi
    Juhtmeta raadiojuhtimine 2 nuppu generaatori toiteallika jaoks Hüdraulika
    Juhtmeta raadiojuhtimine 2 nuppu generaatori toiteallika jaoks
    Raadiokomplekt, mis koosneb kaugjuhtimispuldist ja vastuvõtjast.Võimaldab hüdraulilise jõuseadme (agregaadi) juhtmevaba juhtimist.Sobib ideaalselt meie pakkumise 12V ja 24V toiteallikatega.
    Lisa korvi
    Krae 110mm Hüdraulika Tarvikud
    Krae 110mm
    Hüdroaku 2×0.5L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.5L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    Hüdropump hammasrataspump 3.seeria 46/16 cm3 / rev (1500rpm): 69/24 L / min
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu Hüdraulika Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu
    Karcher pesa 15 DN6 22×1.5 Hüdraulika Hüdraulika
    Karcher pesa 15 DN6 22×1.5
    Silmusühendus M18 G3/8″ kaasas kruvi koos aasaga 3/8″ Hüdraulika
    Silmusühendus M18 G3/8″ kaasas kruvi koos aasaga 3/8″
    Komplekt sobib suurepäraselt hüdrauliliselt töötavatele masinatele ja seadmetele.
    Hüdrosilinder 743mm  200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40 Hüdraulika Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 743mm 200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + kronstein Hüdraulika PTO kordistajad ja reduktorid
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + kronstein
    Tüüp: PMS(C) 25-40-5,5-0,036
    Haakekuul 64×37 3/3 kategooria Hüdraulika Haakeraua tarvikud
    Haakekuul 64×37 3/3 kategooria
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Müügi- ja tagastustingimused
    • Privaatsuspoliitika
    • Esto järelmaks
    • Ärikliendile
    • Minu konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V