Hüdrosilinder 983mm  320mm CJ2F 80/45/320 + kinnitused U40 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid ja kinnitused Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilinder 983mm 320mm CJ2F 80/45/320 + kinnitused U40
Hüdrosilinder 1232mm 500mm CJ2F 50/28/500 + kinnitused U25 €177,84 Sisaldab km
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 983mm 320mm CJ2F 80/45/320 + kinnitused U40
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Infopäring
Infopäring
    Seotud tooted
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CN-50/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CN-50/630
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 663mm  320mm CJ2F-80/45/320 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320
    Lisa korvi
    -18%
    Hüdrosilinder 663mm  320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi  CYM-Tüüp turvaluku Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi CYM-Tüüp turvaluku
    Silindri töökäik: 320 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda paksus: 45 mm Torupoolne pea: tihvt 40mm Kolvivarda poolne pea: keeratav,
    Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250
    Käik: 250mm Pikkus 460mm
    Hüdrosilinder 415mm 200mm CJ2F-50/28/200 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 415mm 200mm CJ2F-50/28/200
    -4%
    Teleskoop Hüdrosilinder kallurile D47 Käik: 1300mm Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Teleskoop Hüdrosilinder kallurile D47 Käik: 1300mm
    Teleskoopsilinder 60/2/520mm haagisele Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Teleskoopsilinder 60/2/520mm haagisele
    Vedrusplint 4mm Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Vedrusplint 4mm