Hüdrosilinder 1180mm, Käik: 900mm CJ2F-50/28/900 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilinder 1180mm, Käik: 900mm CJ2F-50/28/900
Tagasi toodete lehele
Hüdrosilinder 1180mm, Käik: 900mm CJ2F-50/28/900
Tellimisel 5-14p
Jaga:
  • Kirjeldus
  • Lisainfo
  • Infopäring
Kirjeldus
Välisläbimõõt: 60mm
Kolvi siseläbimõõt: 50mm
Kolvivarda (varda) läbimõõt: 28mm
Silmade läbimõõt: 25 mm
Kolvivarda käik (tööliikumine): 900mm
Mõõdetuna aukude tsentrist: 1180mm
Ühenduste sisekeermed: M16x1,5
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga