Hüdrosilinder 1110mm  900mm CJ2F-40/22/900 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Esileht Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 1110mm 900mm CJ2F-40/22/900
Tagasi toodete lehele
Koonuspuks 40mm 25mm €6,18 Sisaldab km
Hüdrosilinder 1110mm 900mm CJ2F-40/22/900
Tellimisel 5-14p
Tootekood: FL1.29.00.0900 Kategooria: Hüdrosilindrid Silt: Hüdrosilindrid
Jaga:
  • Lisainfo
  • Infopäring
Lisainfo
Kaal 45 kg
Infopäring
    Seotud tooted
    -22%
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm
    Lisa korvi
    Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
    Lisa korvi
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit Hüdrosilindrid
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit
    Hüdrosilinder 200mm universaalne Roolivõimu Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 200mm universaalne Roolivõimu
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 232 mm käik: 100 mm CJ2F-50/28/100 L: 232 U30W Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 232 mm käik: 100 mm CJ2F-50/28/100 L: 232 U30W
    Kahepoolne silinder käiguga 100 mm, kolvi siseläbimõõt 50 mm, kolvivarda läbimõõt 28 mm.Pead isereguleeruvatel laagritel, tihvtide läbimõõt 30 mm.
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W
    Hüdrosilinder 840mm 630mm CJ2F-40/22/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 840mm 630mm CJ2F-40/22/630
    -13%
    Haakeraua hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm Hüdrosilindrid
    Haakeraua hüdrosilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ pikkus: 515mm käik: 200mm
    rakendus: Tugevdatud tõstesilinder MTZ, LTZ, BELARUS, JUMZ traktoritel. Silindri välisläbimõõt: 100 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda läbimõõt: 40 mm