Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 €148,80 Sisaldab km
Back to products
TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011 500mm €362,45 Sisaldab km
Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Kan restnoteras
Share:
  • Beskrivning
  • Ytterligare information
  • Infopäring
Beskrivning
Käik: 500mm
Silinder: 45mm
Kolb: 80mm