Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 €148,80 Sisaldab km
Back to products
TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011 500mm €362,45 Sisaldab km
Hüdrosilinder 840mm 500mm CJ2F-80/45/500
Kan restnoteras
Share:
  • Beskrivning
  • Ytterligare information
  • Infopäring
Beskrivning
Käik: 500mm
Silinder: 45mm
Kolb: 80mm
Ytterligare information
Dimensioner 84 cm
Infopäring
    Relaterade produkter
    KAPETE TOIMIMISega HÜDRAULILINE SILINDER KOMPLEKSES TIHENDUSLAAGRITE KÕRVADEGA Käik 500mm Mõõtmed 80/45/500 Silm: 40mm Sisekeermed: 27×2
    Lägg till i varukorg
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga