Hüdrosilinder 582mm 350mm CJ2F-50/28/350 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilinder 582mm 350mm CJ2F-50/28/350
Back to products
Hüdrojaama komplekt + 24V Hüdrosilinder 1300, 8T €870,00 Sisaldab km
Hüdrosilinder 582mm 350mm CJ2F-50/28/350
Kan restnoteras
Share:
  • Infopäring
Infopäring
    Relaterade produkter
    Hüdrosilinder 663mm  320mm CJ2F-80/45/320 Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320
    Lägg till i varukorg
    -18%
    Hüdrosilinder 663mm  320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi  CYM-Tüüp turvaluku Hüdrosilindrid 80/45 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320, koos klappi CYM-Tüüp turvaluku
    Silindri töökäik: 320 mm Silindri siseläbimõõt: 80 mm Kolvivarda paksus: 45 mm Torupoolne pea: tihvt 40mm Kolvivarda poolne pea: keeratav,
    Lägg till i varukorg
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Silmus 30mm Keevitatav, nõellaagriga