Hüdrosilinder 195mm 60mm CJ2F-50/28/60 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 195mm 60mm CJ2F-50/28/60
Back to products
Hüdrosilinder 195mm 60mm CJ2F-50/28/60
Kan restnoteras
Artikelnr: FL1.30.73.050 Kategori: Hüdrosilindrid Etikett: Hüdrosilindrid
Share:
  • Infopäring
Infopäring
    Relaterade produkter
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W
    Kahepoolne silinder käigupikkusega 350mm, kolvi siseläbimõõt 50mm, kolvivarda läbimõõt 28mm.Isereguleeruvatel laagritel pead, tihvtide läbimõõt 30mm.
    Lägg till i varukorg
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit Hüdrosilindrid
    Kaks hüdrosilindrit + kaks tagasivooluvedru + kaks 2/2 hüdrokraani + kiirliitmik M36x1,5 kruvikork + kaks 1500 mm kaablit
    Lägg till i varukorg
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350
    2×130 Hüdrosilinder Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    2×130 Hüdrosilinder
    Hüdrosilinder 370mm 160mm CJ2F-40/22/160 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 370mm 160mm CJ2F-40/22/160
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 870mm 630mm CJ2F-50/40/630
    -22%
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu