Hem Hüdraulika Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17 Hüdraulika
Back to products
Teleskoop Hüdrosilinder haagise D47 D50 1320mm €834,60 Sisaldab km
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
Kan restnoteras
Kategori: Hüdraulika
Share:
  • Beskrivning
  • Infopäring
Beskrivning
Positsioon Väärtus
Suurus 6 NG6 / CETOP 3
Spool 03C Open center, 4/3
Pinge 12 12V DC
Pistik X1 LED-iga
Infopäring
    Relaterade produkter
    Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W Hüdraulika Hüdropumbad
    Kükloop Hüdropump PZS-KZ-40W
    Lägg till i varukorg
    Hüdroaku 2×0.75L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.75L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    Lägg till i varukorg
    Tüüp: PMS(C) 25-40-5,5-0,036
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + kronstein Hüdraulika PTO kordistajad ja reduktorid
    Kordaja hüdropumbaga 33L / min. + kronstein
    Hüdrauliline klapi vooluregulaator RP1610218 max vooluhulk: 80L/min nimirõhk: 160bar. Hüdraulika
    Hüdrauliline klapi vooluregulaator RP1610218 max vooluhulk: 80L/min nimirõhk: 160bar.
    Hüdrauliliste kiirühenduse komplekt, euro pesa M16x1.5 Hüdraulika
    Hüdrauliliste kiirühenduse komplekt, euro pesa M16x1.5
    Hüdroaku 2×0.35L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V Hüdraulika 12V Hüdroklapiga
    Hüdroaku 2×0.35L 30 / 70bar CYM elektrilise kraaniga 12V
    Solenoidklapi jaoturi elektripistik 230V valgusdioodiga Hüdraulika
    Solenoidklapi jaoturi elektripistik 230V valgusdioodiga
    Graetzi sillaga elektripistik.Sobib elektriliselt juhitavatele jaoturitele ja spiraalidega solenoidventiilidele, millel pole sisseehitatud Graetzi silla, toiteallikaks on 230 V vahelduvvool.
    Uniflex SH 2 M H.2 – Käsipumbaga töökoja hüdrauliline hüdrovooliku press (90t)
    Kompaktne käsipumbaga hüdrauliline hüdrovooliku press 90t surumisjõuga, kuni 1" 4-spiraalvoolikutele. Paketi hind sisaldab 2-astmelist käsipumpa ja PB 263 surumisharge Ø 14–40 mm.
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu Hüdraulika Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 160mm universaalne Roolivõimu
    Hüdrosilinder 743mm  200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40 Hüdraulika Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 743mm 200mm CJ2F 80/45/200 + kinnitused U40
    Karcher pesa 15 DN6 22×1.5 Hüdraulika Hüdraulika
    Karcher pesa 15 DN6 22×1.5
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Mitt konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V