Hüdrosilinder530mm 250mm CJ2F-63/36/250
Hüdrosilinder 780mm: 500mm CJ2F-63/36/500, Koos turvaklapiga
Sisaldab km
Back to products
Hüdrosilinder pikkus: 350mm 90mm CJF-63/36/90
Sisaldab km
Monthly payment from
8,38
/ 18 months
136,43
Kan restnoteras
Hüdrosilinder530mm 250mm CJ2F-63/36/250 mängd
Lägg till i varukorg
Artikelnr:
FL1.31.20.004
Kategori:
Hüdrosilindrid 63/36
Etiketter:
Hüdrosilindrid
Hüdrosilindrid 63/36
Share:
Beskrivning
Infopäring
Beskrivning
Käik 250mm
Silinder/Kolb/Käik 63/36/250 Silm: 35mm