Hüdrosilinder530mm 250mm CJ2F-63/36/250
Hüdrosilinder 780mm: 500mm CJ2F-63/36/500, Koos turvaklapiga
Sisaldab km
Back to products
Hüdrosilinder pikkus: 350mm 90mm CJF-63/36/90
Sisaldab km
Monthly payment from
8,38
/ 18 months
136,43
Kan restnoteras
Hüdrosilinder530mm 250mm CJ2F-63/36/250 mängd
Lägg till i varukorg
Artikelnr:
FL1.31.20.004
Kategori:
Hüdrosilindrid 63/36
Etiketter:
Hüdrosilindrid
Hüdrosilindrid 63/36
Share:
Beskrivning
Infopäring
Beskrivning
Käik 250mm
Silinder/Kolb/Käik 63/36/250 Silm: 35mm
Infopäring
E-mail
Sõnum
Relaterade produkter
Hüdrosilinder 870mm 630mm CN-50/630
162,58
Lägg till i varukorg
Silmus 35mm Keevitatav, nõellaagriga
Hüdrosilinder 600mm: 320mm CJ2F-63/36/320
-4%
Teleskoop Hüdrosilinder kallurile D47 Käik: 1300mm
Hüdrosilinder 350mm 90mm CJ2F-63/36/90
Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250
Käik: 250mm Pikkus 460mm
Hüdrosilinder 1280mm 500mm CJ2F 63/36/500 U35W
-18%