Hüdrosilinder370mm 160mm CJ2F-40/22/160 40/22 Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid 40/22 Hüdrosilindrid Hüdrosilinder370mm 160mm CJ2F-40/22/160
Back to products
Hüdrojaama komplekt + 24V Hüdrosilinder 1300, 8T €870,00 Sisaldab km
Hüdrosilinder370mm 160mm CJ2F-40/22/160
Kan restnoteras
Share:
  • Infopäring
Infopäring
    Relaterade produkter
    Hüdrosilinder 415mm 200mm CJ2F-50/28/200, Koos turvaklapiga Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 415mm 200mm CJ2F-50/28/200, Koos turvaklapiga
    Lägg till i varukorg
    TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011  500mm Teleskoop hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    TeleskoopHüdrosilinder haagise HL6011 500mm
    Lägg till i varukorg
    Puks Ø25 40x25x15 Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Puks Ø25 40x25x15
    Hüdrosilindri kronstein  30mm keevitatav Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Hüdrosilindri kronstein 30mm keevitatav
    Paksus: 10mm
    Tift stopper pikkus 100 mm Läbimõõt: 25 mm Hüdrosilindri tarvikud Hüdrosilindri tarvikud
    Tift stopper pikkus 100 mm Läbimõõt: 25 mm
    Hüdrosilinder pikkus: 450mm 200mm CJF-63/32/200 63/32 Hüdrosilindrid 63/32 Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus: 450mm 200mm CJF-63/32/200
    info@flexib.ee
    Hüdraulika komponendid, tarvikud, tööriistad, rasketehnika hüdraulika ja määrdeained.
     Tuleviku tee 10, Peetri (Kontor)
     Tel: +372 53449284
    E-mail: info@flexib.ee
    Saada infopäring
    Kliendile
    • Mitt konto
    HÜDRAULIKA
    • Hüdrojagajad
    • Hüdrosilindrid
    • Hüdropumbad
    • Hüdromootorid
    • Dosaatorid
    • Hüdroakud
    • Hüdraulilised rotaatorid
    • Hüdraulika tarvikud
    • Hüdraulika komplektid
    • Hüdraulilised roolivõimendid
    RASKETEHNIKALE
    • Põllumajandus
    • Traktorite ja rasketehnika hüdraulika
    • Reduktorid ja kordistajad
    • Istmed ja traktori toolid
    • Haakeraua hüdraulika
    • Ruloonpiigid
    LISA
    • Hüdrojaamad
    • Elektrimootoriga hüdrojaamad
    • Õlipumbad koos elektrimootoriga 380V