Hüdrosilinder 630mm 400mm CJ2F-50/28/400 Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid 50/28 Hüdrosilinder 630mm 400mm CJ2F-50/28/400
VRB silindriventiil Keere: 1/4 " 20L / min CIA rõhk max: 300bar €16,80 Sisaldab km
Back to products