Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250
Klapp: AL-6-03-C-12-X1-17
69,00
Sisaldab km
Back to products
Hüdrosilinder 563mm 220mm CJ2F-80/45/220
243,22
Sisaldab km
Monthly payment from
6,42
/ 18 months
Kan restnoteras
Hüdrosilinder 460mm 250mm CJ2F-40/22/250 mängd
Lägg till i varukorg
Artikelnr:
FL1.29.00.0250.1
Kategori:
40/22 Hüdrosilindrid
Etiketter:
40/22 Hüdrosilindrid
Hüdrosilindrid
Share:
Beskrivning
Ytterligare information
Infopäring
Beskrivning
Käik: 250mm
Pikkus 460mm
Ytterligare information
Vikt
45 kg
Infopäring
E-mail
Sõnum
Relaterade produkter
Hüdrosilinder 663mm 320mm CJ2F-80/45/320
Lägg till i varukorg
-18%