Hüdrosilinder 370mm 160mm CJ2F-40/22/160 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 370mm 160mm CJ2F-40/22/160
Hüdrosilinder 530mm 320mm CJ2F 40/22/320 €108,29 Sisaldab km
Back to products
Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 €93,46 Sisaldab km
Hüdrosilinder 370mm 160mm CJ2F-40/22/160
Kan restnoteras
Artikelnr: FL1.29.00.0160.3 Kategori: Hüdrosilindrid Etikett: Hüdrosilindrid
Share:
  • Infopäring
Infopäring
    Relaterade produkter
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    DuplexHüdrosilinder 60/35/275
    Lägg till i varukorg
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder pikkus: 870mm 630mm CN-40/630
    Lägg till i varukorg
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 560mm 350mm CJ2F 40/22/350
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 410mm 200mm CJ2F 40/22/200
    Käik: 200mm Kolb/vars/käik 40/22/200 Silindri silma diameeter: 25mm
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder kahepoolse toimega pikkus: 582 mm käik: 350 mm CJ2F-50/28/350 U30W
    Kahepoolne silinder käigupikkusega 350mm, kolvi siseläbimõõt 50mm, kolvivarda läbimõõt 28mm.Isereguleeruvatel laagritel pead, tihvtide läbimõõt 30mm.
    Hüdrosilinder 200mm universaalne Roolivõimu Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 200mm universaalne Roolivõimu
    2×130 Hüdrosilinder Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    2×130 Hüdrosilinder
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder CJ2F-40/22 / L 140B 350 U25W
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 610mm 400mm CJ2F 40/22/400