Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850 Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
Click to enlarge
Hem Hüdraulika Hüdrosilindrid Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
Back to products
Koonuspuks 40mm 25mm €6,18 Sisaldab km
Hüdrosilinder 1090mm 850mm CJ2F-50/40/850
Kan restnoteras
Artikelnr: FL1.31.40.010 Kategori: Hüdrosilindrid Etikett: Hüdrosilindrid
Share:
  • Ytterligare information
  • Infopäring
Ytterligare information
Vikt 45 kg
Infopäring
    Relaterade produkter
    -22%
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm Hüdrosilindrid Hüdrosilindrid
    Hüdrosilinder 100/50/500, Käik 500mm, Pikkus suletuna: 840mm